وبلاگ دانشجویان مهندسی صنایع

وبلاگ اختصاصی دانشجویان مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور کرمان

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ۱۶ بهمن ادامه دارد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به شرایط ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۰، گفت: ثبت‌نام داوطلبان تا روز شنبه ۱۶ بهمن ماه ادامه دارد.

دکترعبدالله سجادی جاغرق در گفت‌وگو با خبرنگار صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به ثبت‌نام اینترنتی آزمون کارشناسی ارشد از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org ، گفت: داوطلبان باید با مراجعه به یکی از دفاتر پستی با پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان، کارت اعتباری ثبت‌نام را دریافت کند.

وی با تاکید بر اینکه پس از تایید نهایی اطلاعات، امکان اصلاح آن تحت هیچ شرایطی مقدور نمی‌باشد، تصریح کرد: بنابراین داوطلبان باید اطلاعات وارد شده را به دقت کنترل کنند و در صورت اطمینان از صحت آنها نسبت به تایید نهایی اقدام کنند، همچنین پس از تایید نهایی اطلاعات، داوطلب یک شماره پرونده و کد رهگیری از سیستم دریافت می‌کند.

سجادی افزود: داوطلبان باید شماره پرونده و کد رهگیری خود را در محلی که بر روی کارت اعتباری آنها در نظر گرفته شده ثبت کنند و آن را تا پایان اعلام نتایج آزمون حفظ کنند.

وی با تاکید بر اینکه هر داوطلب می‌تواند بدون در نظر گرفتن رشته تحصیلی خود در دوره کارشناسی و با توجه به علاقه، یک رشته را انتخاب کند، اظهارکرد: البته به استثنای گروه علوم پزشکی که داوطلبان این گروه ملزم به رعایت شرط تجانس رشته انتخابی با مدرک فارغ التحصیلی خود هستند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: فقط فارغ التحصیلان رشته پرستاری مجاز به شرکت در رشته پرستاری هستند و فارغ ‌التحصیلان رشته‌های اداره امور بیمارستان‌ها، مدیریت (کلیه گرایش‌ها)، بهداشت (کلیه گرایش‌ها) و مدارک پزشکی نیز حق انتخاب رشته مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی را دارند.

+ نوشته شده در  یکشنبه ۱۳۸۹/۱۱/۱۰ساعت 11:48  توسط sbp  |